Celagem

Argentina

Colombia

Mexico

כיצד להתכונן לרך הנולד: הורים מכוונים

איך מתכוננים לרך הנולד: הורים מכוונים, היום לו חיכיתם סוף סוף כאן. כן! הגעתו של התינוק שלך, התהליך הזה שנראה נצחי, אבל שהיית צריך לחכות רק קצת יותר מתשעה חודשים. זה אחד הרגעים הכי משמחים, מרגשים ובלתי חוזרים שתחיו, תחשבו שהחלום הזה שהיה לכם פעם מתחיל להתגבש, מהרגע שהתחלתם את הטיפול, לראות התקדמות לאט לאט ומחודש לחודש מתכוננים לפגוש את הרך הנולד שלך.

התכוננת ללכת לחכות ולראות את הגעתו של אותו חבר חדש למשפחה, שהרצון והרצון לראות אותו הם כמו רכבת הרים של רגשות, אבל תמיד בוודאות שהיום המיוחל הזה יגיע בקרוב מאוד .

אבל כל זה קרה בזכות העובדה שבחרת במרפאה טובה, שהציעה לך טיפול מוצלח, כך שההפריה התרחשה ללא כל נסיגה ושהפונדקאית לאחר ההליך והמתנה מספר ימים אישרה להורים המיועדים שהיא בהריון זו אחת החדשות הצפויות, כי סוף סוף החלום הזה כבר מציאות, ושאת צריכה לחכות עוד כמה חודשים כדי לארוז מזוודות ולצאת לטיול שכל כך חיכית לו.

עליכם להתכונן ולהיות מודעים לכך שעם הגעת תינוקכם, חייכם יתחילו להיות שינויים רבים, שכן אדם קטן אשר מעסיק את זמנכם 24/7 יגיע אליכם הביתה, כל יום בשבוע יזדקק לכם, מסיבה זו חשוב שתתחילו להכין הכל מראש, תתחילו בארגון החללים שלכם בבית, בעבודה, תקדישו זמן למנוחה, כי יגיע הזמן שתצטרכו לקחת מזוודות ולהתחיל את הטיול.
מסיבה זו, עליך לקחת בחשבון את הנקודות הבאות:

הכנה לפני הטיול

כדי להתחיל את המסע המרגש הזה, את חייבת לזכור שזה יותר מעובדה, שהתינוק שלך מחכה לך, מיום ליום הוא גדל וההריון מסתיים בהדרגה, זה בדיוק באותו הרגע, בזה שכדאי להכין הכל לטיול, להתחיל עם הבסיס, לארוז את המזוודות של תינוקך ושלך, לארוז את הדברים החיוניים, מספר החלפות בגדים, חומרי ניקוי, מגבות, נעליים נוחות, לנסות להתמקד כדי לא לקחת דברים מיותרים ואתה יכול להכניס את עצמך. כדאי לקחת בחשבון גם את הנקודות הבאות בטיול:

  • יש לעדכן את כל התיעוד
  • ויזה או דרכונים של מדינת היעד
  • רכישת כרטיסי טיסה הלוך ושוב
  • הזמנת מלון.
  • הוצאות מזון, תחבורה, לינה

במידת הצורך, ערכו רשימה של כל הדברים שאתם צריכים לעשות ולסחוב, כדי שתהיה לכם בהירות רבה יותר ותוכלו לארגן הכל בזמן, ואתם לא רצים אחרונים לפני הטיול.

ארגן את החדר של היילוד

הרגע הזה מגיע לחפש מרחב שקט ובטוח בתוך הבית שלך, למצוא את המקום הזה שאתה הולך להקצות רק לתינוק שלך, חדר ייחודי שאתה הולך לשים את כל הטיפול והאהבה לארגן, להתחיל לאט לאט לצבוע את הקירות, לתקן את הרצפות, למצוא את כל הרהיטים הדרושים כדי להתאים את החלל, את העריסה הראשונה שהצלחת לקנות לה, לארגן את כל הבגדים שלה, הצעצועים, השמיכות, המגבות, חומרי הניקוי שלה, לנסות להכין בטוח שבחדר יש את מה שנדרש קח את הזמן שלך כדי לסיים את הפרטים ולצפות לבואו של התינוק שלך.

מה שאתה צריך במזוודה של בית החולים

יש להכין מראש את המזוודה שתקחו לבית החולים, לקראת הגעת תינוקכם, במזוודה יש לארוז רק את מה שצריך לאותו היום הראשון כמו החלפה ראשונה, פיג'מה, כובעים, החלפה בגדים, מגבת, שמיכות, סינרים, בקבוקים, חיתולים, מגבונים לחים, סבון, שמפו, מוצרי טיפוח. הם אחד הדברים הנחוצים שהוא צריך לשתות באותו היום הראשון.

מטיילים עם יילוד

הרגע לו הכי חיכית מגיע, הלידה, אחרי הרבה זמן של המתנה, סוף סוף התינוק שלך נולד ויש לך הזדמנות לפגוש אותו, אתה תבכה מהרגש, תוכל לראות אותו, לחבק אותו , להיות איתו בזרועותיך, לדבר איתו , הזמן מוקדש אך ורק להיות איתו, כל החוויות שונות, אבל כולם מסכימים שהחלום הזה כבר יותר ממציאות.

לאחר הלידה יש צורך שהרופאים יבדקו את בריאות התינוק והאם הפונדקאית, לאחר ששניהם במצב תקין, הגיע הזמן להיפרד ממי שעזר להם בשינה, שנתן כמיטב יכולתם, כך שהתוצאה הייתה לראות את שמחת ההורים עם תינוקם, לאחר כל ההליכים המשפטיים מתחיל תהליך נוסף שהוא הנסיעה חזרה עם התינוק שלכם.

עליך להתחיל מהרגע הראשון כדי ליצור קשר רגשי עם התינוק שלך, תקשורת חשובה, מכיוון שאתה צריך לדבר עם התינוק כל הזמן כדי שיתחיל להכיר את הקול שלך, להרגיש רגוע ובטוח, דרך נוספת לשיפור בונד הוא מגע עור לעור עם התינוק שלך, כך שהוא מתחיל לתעד את המגע שלך, את הריח שלך, את המרקם שלך, את הנשימה שלך, את הקול שלך, כל ההיבטים האלה מייצרים שלווה, שלווה וביטחון לתינוק. התינוק מאוד חושי ולכן כל גירוי טוב כדי לחזק את הקשר שלך איתו.

לבסוף, את הולכת להתחיל את המסע הזה עם התינוק שלך, לקחת אותו ברוגע, לחיות כל חוויה כייחודית, להקשיב למשפחה שלך, לעצות שלה, גם להקשיב לאינסטינקט שלך, תמיד לספק לתינוק מקום בטוח ושקט, עם הרבה אהבה, הבנה, כדי שהחיבור יהיה מושלם ותלמדו לאט לאט איך להתחיל לגדל את ילדכם. הכל הוא תהליך, אל תתמהמהו, חיו את הרגע, אבל תמיד התמקדו בלהעניק את הטוב ביותר לאותו בן משפחה חדש, כי הוא גם ילמד אתכם הרבה דברים שלא ידעתם שכן מדובר בלמידה הדדית. הולך להיות לנצח.

[rcblock id=”741″]