Що це?, для кого це? а які види бувають?

Допоміжна репродукція є найкращим варіантом, щоб допомогти парам із проблемами фертильності або які не можуть завагітніти природним шляхом за допомогою комплексу медичних методів та лікування.
За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, 2 з 10 пар репродуктивного віку мають діагноз безпліддя, при якому 50% мають жіноче походження, а інші 50% – чоловіче, а іноді і змішане походження.
З іншого боку, ми знаходимо іншу групу людей, які також потребують цих методів, щоб стати батьками, наприклад, гомосексуальні пари та самотні чоловіки та жінки.

Сьогодні існують різні методи лікування безпліддя, такі як штучне запліднення (ШІ) і запліднення в пробірці (ЕКЗ)

reproduccion asistida

Наші фахівці з допоміжної репродукції (гінекологи та ембріологи) можуть більшою чи меншою мірою втручатися у функціонування репродуктивної системи залежно від причини та причини безпліддя.

Відсоток успіху

Раніше рівень успіху лікування безпліддя був не таким великим. Проте в цій галузі були підготовлені спеціалізовані фахівці, що дозволило вдосконалити ці методики.

Допоміжна репродукція та природна вагітність

Між вагітністю з допоміжною репродуктивною системою і природною немає особливих відмінностей. Після перенесення ембріонів розвиток дитини буде повністю однаковим.

Вони є найбільш широко використовуваними і, у свою чергу, можуть підтримуватися в таких процесах, як донорство гамет, передімплантаційна генетична діагностика, серед інших.

En CELAGEM estamos listos para cumplir tu sueño

Somos especialistas en resolver problemas de fertilidad, fecundación In vitro o reproducción asistida. Queremos enseñarte algunos de nuestros tratamientos que tienen su primera cita totalmente gratis.

AGENDA GRATIS

DIAGNÓSTICO ONLINE

Що таке допоміжна репродукція?