Жіноче безпліддя, що це таке? Причини, симптоми та лікування.

Жіноче безпліддя – це неможливість завагітніти через проблеми, безпосередньо пов’язані з жінкою.

Причини безпліддя у жінок можуть бути пов'язані з різними факторами, такими як:

  • Проблеми з виробленням яйцеклітин (Це пов’язано з збоями в ендокринній системі, які можуть викликати відсутність овуляції, а також овуляцію в несподіваний час або дефіцит вироблення яєчників).
  • Аномалії в маткових трубах (Це пов’язано з непрохідністю обох маткових труб, місця репродуктивної системи, де відбувається запліднення) або зміною рухливості труб.
  • Цервікальний фактор (Це пов'язано з перешкодами у вигляді поліпів або міом на шийці матки або шийці матки, області, через яку повинні пройти сперматозоїди в пошуках яйцеклітини або якоїсь інфекції на рівні шийки матки).
  • Розлади матки (наприклад, вади розвитку матки, фіброматоз та ендометрит).

Проблеми з фертильністю через вік

Час негативно впливає на фертильність жінки, найкращі умови – від 16 до 35 років. З віком у жінки зменшується оваріальний резерв і якість яйцеклітин.

психологічний фактор

Настрій відіграє основну роль у репродуктивній здатності. Бажано знизити рівень стресу.

infertilidad

Існує велика кількість факторів, через які симптоми безпліддя у жінок будуть помітними чи ні, тобто можуть бути випадки, коли жінка не підозрює про своє безпліддя до тих пір, поки не будуть проведені аналізи на фертильність; деякі з цих симптомів, наприклад: у випадку ендокринного фактора, порушення менструального циклу; або у разі перешкоди у військах, болю чи дискомфорту.
Однак існує велика різноманітність симптомів, тому рекомендується не чекати, щоб відчути біль, а для профілактики проводити встановлені консультації гінеколога.

Щоб призначити правильне лікування, необхідно за допомогою діагностичних досліджень виявити фактор безпліддя, яким страждає жінка.
Ці методи лікування варіюються від запланованого статевого акту для легких випадків безпліддя; штучне запліднення, для молодих жінок з хорошою якістю сперми від партнера; доки запліднення в пробірці , для більш серйозних випадків безпліддя.

En CELAGEM estamos listos para cumplir tu sueño

Somos especialistas en resolver problemas de fertilidad, fecundación In vitro o reproducción asistida. Queremos enseñarte algunos de nuestros tratamientos que tienen su primera cita totalmente gratis.

AGENDA GRATIS

DIAGNÓSTICO ONLINE

Що таке жіноче безпліддя?